Bursa araç performans artışı, yakıt tasarrufu, chip tuning ve araç yazılım sektöründe alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ford Tourneo/Courier 2014 ve Sonrası 1.6 TDCI 95 Hp Araç Yazılım

Ford
Tourneo/Courier 1.6 TDCI
%15
YAKIT TASARRUFU
%37
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 130 hp
+85 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
215 nm
Chip Tuning Sonrası
130 hp
+ %37
300 nm
+ %40
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ford Tourneo/Courier model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 215 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ford Tourneo/Courier araç yazılımı (Ford Tourneo/Courier Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 130 hp / 300 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +85 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ford Tourneo/Courier Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Bursa Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git