Bursa araç performans artışı, yakıt tasarrufu, chip tuning ve araç yazılım sektöründe alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Opel Corsa E - 2014 ve Sonrası 1.4 16v 90 Hp Araç Yazılım

Opel
Corsa 1.4 16v
%10
YAKIT TASARRUFU
%16
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 104 hp
+14 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
130 nm
Chip Tuning Sonrası
104 hp
+ %16
144 nm
+ %11
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Opel Corsa model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 130 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Opel Corsa araç yazılımı (Opel Corsa Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 104 hp / 144 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +14 hp / +14 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Opel Corsa Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Bursa Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git