Bursa araç performans artışı, yakıt tasarrufu, chip tuning ve araç yazılım sektöründe alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Volkswagen Caddy 07/2015 ve Sonrası 2.0 TDi 102 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Caddy 2.0 TDi
%20
YAKIT TASARRUFU
%81
PERFORMANS ARTIŞI
102 hp > 185 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
102 hp
250 nm
Chip Tuning Sonrası
185 hp
+ %81
330 nm
+ %32
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Caddy model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 102 hp / 250 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Caddy araç yazılımı (Volkswagen Caddy Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 185 hp / 330 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +83 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Caddy Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Bursa Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git